معرفی بهترین و پربازده ترین ترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام
0 (0)

معرفی بهترین و پربازده ترین ترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام

حتماً شما هم جزو افرادی هستید که ساعت‌ها تلاش کرده‌اید و با استفاده از بهترین ابزارها بهترین عکسی که می‌توانستید را گرفته‌اید. بهترین کپشن را هم آماده کرده‌اید آن را ارسال کرده‌اید و اکنون منتظر هستید. پس از ساعت‌ها سکوت، تنها تعداد انگشت شماری لایک و یکی دوتا کامنت نصیبتان شده است. بی‌شک همین است که اکنون به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام تا اینجا آمده‌اید.

در اینترنت راه‌های زیادی برای افزایش فالوور در اینستا وجود دارد، اما این‌که کدام یک از این راه‌ها بتواند شما را به آنچه می‌خواهید برساند کمی سخت و دشوار است. شما هم می‌توانید با خریدوفروش بار خود را ببندید و هم می‌توانید از طریق راه‌های ارگانیک فالوور خود را افزایش دهید؛ به همین دلیل بهتر است قبل از هر چیز تا حدودی با الگوریتم اینستاگرام آشنا شوید. سپس می‌توانید از بین راه‌های موجود بهترین آن را انتخاب کنید.

اهمیت تعداد لایک و کامنت

تعداد لایک و کامنت هم مهم است

عاشقان معروفیت و راه‌های افزایش فالوور

اگر شما هم دوست دارید فالوورهایتان زیاد شود و زیر هر پستی که می‌گذارید هزاران نفر دست بزنند و از شما تعریف کنند راه‌های زیادی وجود دارد. البته برخی هم دوست دارند فالوور داشته باشند تا بتوانند کسب درآمدی از راه این پلتفرم داشته باشند.

دو شیوه وجود دارد که به شما در این مسیر کمک می‌کند. در شیوه اول می‌توانید خودتان محتواهای خلاقانه تولید کنید. بعد آن‌ها را بارگذاری کنید. زیر پست‌ها نظر بگذارید و با شیوه‌های ارگانیک مردم را سمت خود جذب کنید. البته این راه کمی زمان‌بر است و دیر شما را به معروفیت می‌رساند.

اما راه دیگری هم هست. می‌توانید پول بپردازید و فالوور بخرید. با این شیوه بسیار سریع و بسته به نوع خریدتان بسیار مطمئن به افزایش فالوور اینستاگرام خواهید رسید. اگر علاقه دارید سریع معروف شوید یا وقت ندارید که برای معروفیت صبر کنید، شیوه دوم مسیری است که باید بروید؛ اما قبل از آن اطلاعاتتان را تکمیل کنید.

شکست الگوریتم گوگل

الگوریتم گوگل را شکست دهید

به الگوریتم اینستاگرام سلام کنید

اگر بتوانید الگوریتم گوگل را شکست دهید، می‌توانید خیلی راحت از افزایش فالوور اینستاگرام و راهی که انتخاب کرده‌اید لذت ببرید. الگوریتم اینستا بر اساس شش عامل تعیین می‌کند که چگونه و چه زمانی شما و پستتان را در صفحه خود نمایش دهد. این شش عامل به طور خلاصه عبارت‌اند از:

  • علاقه: این گزینه یعنی از نظر اینستاگرام یک کاربر چقدر امکان دارد پستی را لایک کند یا از آن رد شود. این حدس اینستا بر اساس فعالیت‌های قبلی این کاربر تعیین می‌شود.
  • به‌موقع بودن: بسته به اینکه یک پست چقدر تازه بارگذاری شده، می‌تواند در لیست الگوریتم جای بگیرد.
  • رابطه: حساب‌های کاربری که کاربر موردنظر با آن‌ها مدام در ارتباط هستند نیز موردتوجه الگوریتم است.
  • فرکانس: این کاربر به طور منظم هرچند وقت یکبار به اینستاگرام سر می‌زند.
  • استفاده: این فرد هر بار چقدر در اینستاگرام وقت می‌گذراند.
  • شباهت: پست چقدر شبیه مطالب صفحات موردعلاقه کاربر است.

در واقع الگوریتم اینستاگرام با هر فعالیت شما یا هر کاربر دیگری اطلاعات زیادی را جمع‌آوری می‌کند تا نزدیک‌ترین پست به نظر او را برایش در صفحه فید نشان دهد؛ اما اگر قرار است شما هم در صفحه فید جایی بگیرید عوامل دیگری مدنظر خواهد بود. مثلاً شما چقدر فالوور دارید و هر پست شما چقدر لایک برایتان به ارمغان می‌آورد؛ اما فقط تعداد این دو مهم نیست.

واقعی بودن یا نبودن؟! مسئله این است

ازآنجاکه اینستا می‌داند برخی برای معروف شدن فالوور و لایک می‌خرند و می‌فروشند به کامنت زیر پست هم توجه می‌کند. این نشان می‌دهد که آیا شما از راه خرید فالوور تعداد آن‌ها را افزایش داده‌اید یا آن‌ها واقعی هستند. واقعی بودن آن‌ها، باعث می‌شود اینستا هم ترغیب شود و پست‌های شما را برای کسانی که با شما هم‌نظر هستند، نمایش دهد.

فراموش نکنید اگر اینستاگرام تصور کند که شما تصمیم دارید با خرید فالوور او را فریب دهید، داستان جور دیگری خواهد بود. شما جریمه خواهید شد و بدتر اینکه ممکن است حساب کاربری شما تعلیق شود؛ اما اگر مسیرتان درست باشد، همه چیز به نفع شما است.

روش افزایش فالوور اینستاگرام

چگونه فالوورهایمان را افزایش دهیم

با خرید فالوور موافق هستید؟

اگر تصمیم دارید برای افزایش فالوور اینستاگرام فالوور بخرید، اول باید به دنبال محلی باشید که این خدمات را به شما بدهد‌. بهتر است به دنبال بهترین سایت افزایش فالوور باشید تا با خرید فالوور تقلبی یا به‌اصطلاح فیک همه زحماتتان از دست نرود. بسیاری از سایت‌ها فالوور می‌فروشند؛ اما اکنون می‌دانید که خرید نوع تقلبی آن چه بلایی سر اکانتتان می‌آورد. پس کمی دقت کنید.

گام دوم، کدام فالوور مناسب‌تر است؟

اکنون باید بدانید که فالوورها انواع مختلفی دارند. فالوور فعال، فالوور واقعی و فالوور تقلبی از انواع این فالوورها هستند. شما حتی می‌توانید نوع ایرانی و بین‌المللی آن را نیز انتخاب کنید.

فالوور فعال اینستاگرام از آن دست فالوورهایی هستند که بر خلاف نوع تقلبی صفحات واقعی دارند. پست می‌گذارند، زیر پست شما کامنت می‌گذارند و به‌صورت کلی از نظر اینستا کاملاً قانونی هستند‌. شما پست می‌گذارید، آن‌ها لایک می‌کنند و گاه کامنتی هم برایتان می‌گذارند. با این کار اینستا مطمئن می‌شود پای خریدوفروش در میان نیست و با خیال راحت شما را برای همه نمایش می‌دهد. آنچه در نهایت با رفتن در صفحه فید اینستاگرام به دست می‌آورید افزایش فالوور واقعی است.

گام سوم، چه تعداد فالوور می‌خواهید

حال که تصمیم گرفتید از ساده‌ترین روش‌ های افزایش فالوور استفاده کنید، وقت آن است که تعداد را بر اساس بسته‌های پیشنهادی شرکت خود یا بر اساس بودجه‌ای که دارید انتخاب کنید. فقط دقت کنید یکباره خیل فالوورها به سمت شما سرازیر نشوند. اگر لایک و کامنت هم می‌خرید به‌تناسب آن‌ها با فالوورهایتان دقت کنید. با این روش می‌توانید از غفلت الگوریتم اینستاگرام استفاده کنید و به‌سرعت سری در بین سرها در بیاورید.

افزایش فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور اینستاگرام از شیوه‌های مختلفی می‌توانید کمک بگیرید

کلام پایانی

برای افزایش فالوور اینستاگرام از شیوه‌های مختلفی می‌توانید کمک بگیرید. می‌توانید خودتان خلاق باشید و با کمی معاشرت افراد زیادی را مشتاق پست گذاشتن‌های خود کنید. می‌توانید پول خرج کنید و ساده‌تر از آن چیزی که تصور می‌کنید فالوور کسب کنید. انتخاب با شما است. این‌که کدام روش را انتخاب می‌کنید بسته به زمان و کسب‌وکارتان دارد اما مهم این است که نکات آن را بدانید تا بی‌گدار به آب نزنید. این مقاله شما را از افتادن در چاه نجات خواهد داد.

این مقاله چقدر برای شما مفید بوده است؟
0

دیدگاه شما